Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tavaly augusztusban lejárt a...

Tavaly augusztusban lejárt a személyazonossági igazolványom. Meg fognak-e büntetni, amikor újat igényelek?

Figyelt kérdés

Teljesen véletlenül vettem észre: 15 évre adták, nem tűnt fel.

Munkanélküli vagyok, így még az illetékbélyeg - vagy ami ilyenkor van - is megterhelés, hát még a bűntetés!


2010. márc. 7. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne félj!

Nem fognak megbűntetni!

De sajnos az illeték bélyeget nem úszod meg!

2010. márc. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De ha lejár nem ingyenesen cserélik? Mert a lakcím igazoló nekem ingyenes volt, mivel lejárt. (ha nem csak állandóm van, akkor le tud járni) És nem büntettek meg, pedig több, mint fél éve le volt már járva.

Egy kérdést megér valami hivatalos helyen azért.

Kb 3-4 ezer ft a személyi, mert azt is cseréltem. Vagy olcsóbb, csak tájékoztatásul, megértem az anyagi helyzeted.

2010. márc. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az enyém április végén jár le,úgy tudom 1500 ft !
2010. márc. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt találtam!>>> [link]
2010. márc. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Időközben támadt egy ötletem. A Vezetői engedély személyazonosításra is szolgáló okmány. Elmentem a területileg illetékes okmányirodába. Kértem egy (első alkalommal) díjmentesen járó lakcím kártyát, a kettőt együtt pedig már - egy két hely kivételével - mindenütt el kell fogadni.
2010. márc. 8. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!