Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hová tűnnek el a Dominikok?

Hová tűnnek el a Dominikok?

Figyelt kérdés
De komolyan még itt írta is valaki,hogy a Dominik nevű fiúk mind óvodások,egy ismerősöm ovis gyerekének ovistársa is Dominik és és tényleg mindig ovodások ha Dominik nevű fiúrol hallok,felnőttet még sose láttam...hova tűnnek el?? :P vagy lehet ezt másképp becézni,mondja meg valaki :D
2015. júl. 30. 13:59
 1/8 szántóvető ***** válasza:

vannak természetfeletti Lények akik begyűjtik őket még gyerekkorukban így aztán felnőttként nem tudsz találkozni velük.

[link]

2015. júl. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert még óvodások. :D
2015. júl. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de ha ismer valaki felnőttet akit igy hivnak az irjon....
2015. júl. 30. 15:08
 4/8 szántóvető ***** válasza:
20 év körüli akit linkeltem,az nem felnőtt?
2015. júl. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :) és amugy szokták becézni ezt a nevet?vagy egy felnőttnek hogy kell mondani,csak ugy simán?
2015. júl. 30. 16:25
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát én pár tizenévest ismerek ezzel a névvel. Valamiért népszerű, de nekem nagyon nem tetszik. Elég fura becézései vannak... Inkább kérdezd meg az illetőtől, hogy hívhatod, az úgy egyszerűbb.

Amúgy, mivel egyre több ilyen nevű gyerek van, ez csak azt jelenti, hogy egyre többen lesznek, tehát pont, hogy nem tűnnek el. :D

2015. júl. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is Dominik vagyok! :-) 11/f
2016. jan. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

21\F Dominik jelen

Amugy azthiszem a városban én voltam az első Dominik és akkoriban olyan ritka volt el se akarták fogadni így 3 napig nem is volt nevem. Utánna elfogadták de igen ritka a felnőtt Dominik konkrétan csak fiatalabb Dominikokat ismerek.

2016. febr. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!