Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nemrég vettem egy pillangókést...

Nemrég vettem egy pillangókést de nagyon "ragad"?

Figyelt kérdés
Nemrég jött me g a pillagókésem amit rendeltem (vagyis inkább sörnyitó :3)Az lenne a kérdés hogy érdemes/meglehet-e lazítani kicsit a csavarokat rajta vagy pedig mit kellene vele csinálni hogy ne ragadjon annyira?Ezenkívül még lenne egy olyan problémám vele hogy nem lehet rendesen bbeakasztani azt a pöcköt mert nincs elég helye a kés nyelén annak a valaminek ami gátolja a kést hogy nagyon kicsapódjon?

2015. júl. 30. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
ne lazítsd meg mert szétesik, wd40 a közepébe és jobb lesz, mint újkorában!
2015. júl. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nos hát...nem olyyan régi kb délben jött xd köszi a 2. kérdésre még mindig választ várok
2015. júl. 30. 21:01
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha használod, elég hamar meglazul az összes csap és akkor már az lesz a bajod.


Mellesleg én rühellem a zárat, az első dolgom új kés esetén kifúrni belőle. Tök felesleges, a tokban úgysem bír kinyílni, ha meg előveszem, akkor csak akadályoz.

2015. júl. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mostmár sokkal jobb köszönöm! Fúrót meg majd szerzek ;)
2015. júl. 31. 20:19
 5/8 gorogyeckij válasza:
Szerintem a legjobb megoldas ha nem pár tíz ezer forintos kopi vagy silány minőségű kést veszel. Nem értem azokat az embereket akik szar kést vesznek.. megbízhatatlan,vacak. Ha egyszer az életed múlna(bármilyen téren) rajta. Akkor igazán értékelnél egy jó kést.
2015. aug. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sörnyitót vett a kérdező ._. mielőtt kommentálsz el kéne olvasni a kérdést!
2015. aug. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem vettem minőségít mert eléggé nagy a valószínüsége hogy 1. elvágom valamimet 2.nem használnám ki teljes mértékbe (többek között mert illegális) 3.meg csak "ki akartam próbálni" és gyakorolni vele 4. a sörnyitó és a villáskulcs hasznos 4+1. ez lett volna a második de lusta vagyok átírni , lehet hogy elveszteném
2015. aug. 6. 20:36
 8/8 A kérdező kommentje:
"a legjobb megoldas ha nem pár tíz ezer forintos kopi vagy silány minőségű kést veszel" ha 10 ezrekért silány minőségü kést kapok akkor inkább nem veszek :O az 1 havi fizetésmnek az 1/6-oda :
2015. aug. 6. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!