Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 15 éves fiú vagyok, és még a...

15 éves fiú vagyok, és még a nyáron akármilyen diákmunkát elvállalnék. (Több lent)?

Figyelt kérdés
Akármilyen munkát elvállalnék. Terhelhető, jó fizikumban lévő gyerek vagyok. És tudom, hogy elvileg csak 16 éves kortól lehet dolgozni. De 99-es vagyok és azt olvastam, hogy "A magyar jogszabályok azt mondják ki, hogy diákmunkát csak az válhat aki elmúlt 16, DE ha nyári szünetben vagy 15 éves akkor már dolgozhatsz!" Ha tudsz nekem segíteni akkor írj. Köszönöm

2015. júl. 31. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Feketén\ keresd meg a legközelebbi fürgediák központot ott adnak munkát( kukorica címerezés/egyéb mezőgazdasági munka), de sztem pihenj kb ez az utolsó éved arra hogy egész nyáron pihengess.
2015. júl. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hmmm. Lehet pihenni kellene inkább. Nyár utolsó hójában
2015. aug. 1. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!