Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mire utalhat az ha folytonosan...

Tímea *-* kérdése:

Mire utalhat az ha folytonosan olyan rémálmaim vannak amiben önmagamtól félek?

Figyelt kérdés
Alapvetően nem vagyok jó alvó de az utóbbi egy-két évben nagyon sok rémálmom volt és mindegyikre hihetetlenül részletesen emlékszem emlékszem a falak színére, hogy milyen ruha volt rajtam stb. Na de mostanában és régebben is volt ilyen hogy az álmaim nem pontosan ugyanazok, de mindben benne van az a közös jellemvonás hogy mindegyik álmomban először kívülről szemlélem a dolgokat és aztán mintha beleszálltam volna a "jó énembe" és onnantól annyi hogy a gonosz énem aki általában ugyanolyan mint én és sebes heges az arca és a szeme mindig fekete teljesen és vagy meg akar ölni vagy el akar kapni és olyanra is volt példa ahol csak azt akarta hogy csatlakozzak hozzá és rá akart venni, hogy embereket öljek, de én ( a jó énem) mindig ellenállt neki, de az összesnél felébredtem és egyikben sem tudtam meg, hogy végül legyőzöm-e vagy sem. Voltak akik azt mondták még nem találtam meg önmagamat és ez a probléma. Szerintetek? Előre is köszönöm a válaszokat!
2015. aug. 1. 01:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!