Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jófogás.hun ha az eladóval...

Jófogás.hun ha az eladóval ugy egyeztem meg, hogy atláthatoan csomagoljon és nem azt teszi, megtehetem hogy nem veszem át a csomagot?

Figyelt kérdés
2015. aug. 1. 05:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Bármit megtehetsz, mivel internetes vásárlásnál indoklás nélkül is elállhatsz az üzlettől pár napon belül.
2015. aug. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bárhol vásárolsz, megteheted, hogy nem veszed át a csomagot. A futár nem fog felkutatni és kényszeríteni a csomag átvételére. De az is biztos, hogy akivel ezt eljátszod, az nem fog szeretni érte. Lehet, hogy kapsz egy kellemetlen hangvételű levelet/hívást.
2015. aug. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze amit rendelek nyílván át is venném. Igen. De ha félek hogy átvág az eladó? Megnézhetem, kibonthatom a futar előtt a csomagot? Mert ugy átvenni valamit hogy elotte nem néztem meg.... hááát....
2015. aug. 1. 21:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Elvileg megkérheted a futárt, hogy várja meg, amég előtte kibontod a csomagot, és ha valami nem stimmel, akkor jegyzőkönyvet kell felvenni a csomagról. A gyakorlatban viszont nem tudom, bármelyik futár hajlandó lenne-e ilyesmire.
2015. aug. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Zsozsó válaszol válasza:

Szia!


Háztól házig szolgáltatás esetén csak akkor bonthatod ki a csomagot, ha a futárnak kifizetted a termék árát. Amennyiben bármilyen külsérelmi nyomot látsz a csomagon jelezheted a futárnak a helyszínen, hogy jegyzőkönyvet tudjatok felvenni róla.

Amennyiben időközben meggondolod magad és nem veszed át a csomagot, az visszakerül a feladóhoz, plusz költséggel nem jár.


Üdv.:

A Jófogás.hu csapata

2015. aug. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyilván más futárnál is csak kifizetés után bomnthatod a csomagot. Egyedül csak a hivatalos jegyzőkönyvezés lehetősége, ami adott (elméletileg).
2015. aug. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!