Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebook Happy Aquarium hol...

Facebook Happy Aquarium hol milyen hack van? Pénzt tudok csinálni csak gyöngyöt nem tudok szerezni. Van rá valamilyen megoldás (csalás)?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Azt én sem tudom.

De hogy tudsz pénzt csinálni?:O

Érdekelne:D

2010. márc. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Letöltöd a Cheat Engine 5.5-öt és azzal lehet pénzt szerezni,de elég hosszú elmondani hogyan.google-ben meg fogod találni!Kár hogy a gyöngyel nem lehet ilyet csinálni....
2010. márc. 7. 15:07
 3/8 anonim ***** válasza:
aha tudsz de köölteni nem.és frissítés után eltűnik.nekem eredetileg volt kb 50 aranyam felvittem nagyn sokra és csa 50et tudtam költeni.vagy neked jó?
2010. márc. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A lényeg hogy a cheat engie-t megnyitod,aztán firefox.exe,utána store,props,aztán enable speed hack(leveszed 0-ra),vissza props és veszel valami drága dolgot(6-7db-ot),lényeg hogy 1re legyen pénzed a többi mínúszban lesz.Ha megvagy kiveszed a pipát a speed hack-ből,megkapod a dolgokat.Eladod,frissítesz és már van is pénzed :D

Jobban nem tudom leírni,mutatni kéne...

Remélem azért tudtam segíteni!

2010. márc. 7. 15:38
 5/8 anonim válasza:
Dolog most is müködik?
2010. júl. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 klauc válasza:
Sziasztok! Azért ide írok, mert talán itt gyorsabban választ kapok. Hogy lehet egymásra rakni a dolgokat az akváriumban? Le kell hozzá nyomni valamit? Mert pl. a fa tetejére nem tudom rárakni a kisházikót meg a hegyeket se tudom egymásra pakolni csak egymás mögé, de az meg úgy nem olyan és láttam máshol, hogy egymásra vannak rakva, de nekem nem megy. Köszi előre is!
2010. aug. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nem mindegyik tárgyra lehet de vannak kifejezett olyan tárgyak amire lehet ezeket a a dekorban és azon belül a stackable-an találod
2010. nov. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sziasztok!

Aki írta a cheat engine-s kiegészítőt az tudna nekem segíteni hogy a cheat enginemmel hogy tudnék pénzt csinálni ugyanígy a fifában( EA sport fifa superstar )

hoz is kellene ha tudsz ahoz is akkor kérlek írd le a választ köszi.

2010. dec. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!