Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Napi hány szem Xanax tabletta...

Napi hány szem Xanax tabletta bevétele minősül túladagolásnak? (0,50 mg-os)

Figyelt kérdés

2015. aug. 1. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Napi több mint amit az orvosod előírt neked, az már 'túl'adagolás. De amúgy túladagolásról akkor beszélünk, ha egyszerre veszel be vagy 100at. De elvileg akkor sem halsz meg, egyébként.. bár kíváncsi lennék, mit okoz.
2015. aug. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

huh de idióta választ kaptál itt a felsőtől.

6 mg/nap a megengedett legnagyobb terápiás dózis.

2015. aug. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. tehát, ha nagyobb a napi bevitel, mint 6 mg, akkor az túladagolásnak számít. és azt nem tudod esetleg, hogy mennyit kell bevenni ahhoz, hogy valaki kórházba kerüljön miatta?
2015. aug. 17. 15:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát az egyénenként változik. Akinél kialakul a tolerancia a gyógyszerrel szemben annak nyilván magasabb dózisra van szüksége.

Erről nincs tapasztalatom a legtöbb, amit én bevettem egy nap az kb. 8 mg volt.


Akinek semmi köze a xanaxhoz, az akár 10 mg-tól is rosszul lehet, de van aki csak 20-30 mg után dobja be a törölközőt.

Veszélyes és rohadt egy gyógyszer, én 10 évig szedtem és pár klinikát megjártam, végül önerőből szoktam le. Neked se ajánlom hogy rákattanj.

2015. aug. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!