Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » OEP kártya nélkül lehet...

Dincykee kérdése:

OEP kártya nélkül lehet munkanélkülire jelentkezni?

Figyelt kérdés
Pénteken léptem ki, postán küldik majd csak ki az OEP kártyát. Viszont ahogy olvastam azt is vinni kéne a munkanélkülire. Kérdés meg kell várjam mig megkapom, vagy elég késöbb bemutatni? És ha várjak amig megkapom majd csak akkortol jelentenek be munkanélkülire mikor elmegyek? A családomba még nem fordult ilyen elő senki nem tud segìteni teljsen kétségbe vagyok esve :( valaki segítsen köszönöm :)

#munkanélküli #OEP kártya
2015. aug. 2. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Mehetsz anélkül is, aztán majd beviszed, mikor megkapod. Attól, hogy még nincs nálad, tudnak regisztrálni, stb.
2015. aug. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha az oep kiskönyvre gondolsz, nekem akkor kellett bevinnem mikor lezárták az álláskeresési járadékot, ott helyben beírta, bepecsételte. A többi papír lényegesebb, hogy ki tudják számolni a járadékot és el tudják kezdeni folyósítani.
2015. aug. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!