Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan usszam meg a tabort?!

Hogyan usszam meg a tabort?!

Figyelt kérdés
Golyataborom lesz, de egy okbol kifolyolag nem szeretnek elmenni. Mar be van fizetve is lemondani se tudom, de nagyon nem akarok ott lenni!! Mit tegyek?? Torjem el valamim vagy hannyak mit csinaljak konyorgom segitsetek!:(

2015. aug. 4. 02:42
 1/5 anonim ***** válasza:
miért nem akarsz menni?
2015. aug. 4. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyszerűen otthon maradsz, és annyi. Még csak rendőrt sem fognak küldeni érted.

Esetleg bejelented, hogy problémád van, nem tudsz részt venni.

2015. aug. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 2xSü ***** válasza:

A gólyatábor nem kötelező. Sőt még indokolni sem kell, hogy miért nem mész. De senki nem is fogja rajtad számon kérni, hogy miért nem voltál ott. Ha mégis, akkor elegendő annyi válasz, hogy „sajnos nem állt módomban részt venni rajta”, és kész, ha esetleg valaki tovább feszegetné a dolgot, meg mondod, hogy „olyan magánjellegű okok miatt, amit most nem szeretnék részletezni”.


Lemondani le tudod. Meg kell keresni a szervezőt, az iskolát – telefonon, emailben, személyesen –, és megmondani, hogy nem tudsz részt venni az eseményen.


A pénz egy részét valószínű tényleg nem fogod tudni visszakérni, de bizonyos költségek nem lépnek fel. De a jelentkezésnél elvileg részletezni illik, hogy mik a lemondás anyagi jellegű következményei – meddig mondhatod le úgy, hogy bizonyos összeget visszakérhetsz, mikortól mondhatod le csak úgy, hogy a befizetett összeg elúszott.


Amúgy én nem voltam anno gólyatáborban, mert anno aktívan űztem a néptáncot, és éppen akkorra esett egy nyári út. De utólag már azért bánom egy kicsit, bár ma sem cserélném el azt a nyári turnét a gólyatáborral. Ha teheted, menj el.

2015. aug. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A problema a szuleimmel van, mert nem akarom nekik mondani, hogy nem szeretnek menni mert ki lennenek akadva, es az indokomat sem fogadnak el. Koszonom a valaszokat
2015. aug. 4. 11:04
 5/5 A kérdező kommentje:
Azert nem szeretnek menni, merta baratomnak elozo nap lesz a 18. Szuletesnapja es nagyon ossze szoktunk kapni, ha taborba megyek es nem merem neki mondani. (Kint el es a szulinapjara azert jon haza hogy egyutt tudjunk lenni)
2015. aug. 4. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!