Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék egy új youtube...

OnlyForYou kérdése:

Szeretnék egy új youtube csatornát kezdeni és szeretném, hogy az első videó kérdezz-felelek legyen. Tudnátok nekem kérdéseket írni?

Figyelt kérdés
Szeretném,hogy írjatok nekem kérdéseket,hogy azt majd a videóba felolvashassam és válaszolhassak rá. Köszi!! :*
2015. aug. 4. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:
A kérdezz felelek videónak akkor van értelme, ha már van egy csomó rajongód aki többet akar megtudni rólad. Annak nincs értelme, hogy avval kezd. Kit fog az érdekelni? Egy random exibicionista beszél magáról és ezzel szerez rajongótábort? Ez fordítva működik. Ha kérdésekre akarsz válaszolgatni menj ask.fm re. Szóval szerintem valami más típusú videóval kezdd és akkor csinálj kérdezz feleleket, ha ténylegesen kérdeznek dolgokat azok akik néznek.
2015. aug. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazad van... Köszii ;)
2015. aug. 7. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!