Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismertek ilyen animéket?

3nobeno kérdése:

Ismertek ilyen animéket?

Figyelt kérdés

olyanro gondoltam ahol van egy ártatlan jokislány és találkozik joképü fiu lasan egy másba szertetnek és puff öszejönek


vagy:olyan hogy a fiu vagy a lány valami nemes pl:herceg/hercegnö és nehéz együtt leniük de a végén meg oldják



2015. aug. 4. 14:35
 1/6 A kérdező kommentje:
harc is lehet benne pl:afiu megvédi a lányt bármien korba jácodhat de én a középkoriakat szeretem szeretem
2015. aug. 4. 14:38
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Nézd meg az Inuyashát.
2015. aug. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
azt már látam
2015. aug. 5. 16:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, a "fiú" szóig nem igaz, de az Oda Nobuna no yabou-ban van szerelem és nem könnyű együtt lenniük, ráadásul a lány egy hercegnő, és a középkorban játszódik!!!
2015. aug. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 SZücsöm válasza:
Ezek tipikus shoujo témáju animék ha rákeresel így googlen vagy ami méglyobb az animeaddictson (magyar) rengeteg ilyet találhatsz.
2015. aug. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :D
2015. aug. 6. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!