Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Valter és...

Mi a véleményetek a Valter és a Dávid névről?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
a valter egy idióta néva dávid már jó
2010. márc. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Valtert nem tudom elképzelni egy kisgyereknek. Ha ezért kérdezed.

Dávid jó szerintem.

2010. márc. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
a Valtertől nekem hányingerem lesz, Dávidnak meg csomó embert hívnak, szóval egyiket se adnám a gyerekemnek =)
2010. márc. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
12%
A Valterről nekem egy öregember jut eszembe, ha meghallanám az utcán/játszótéren/oviban vagy valahol hogy egy gyereket Valternak hívnak, tuti körberöhögném... Nem ajánlom. Dávidból pedig tényleg nagyon sok van, minden 2. gyerek kb. Dávid...
2010. márc. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja, az osztályomba 4 db Dávid jár, a Valterről meg az a hülye pasi jut eszembe abból a rajzfilmből amit az öcsém nézett régen: [link] <<ez =D
2010. márc. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
A Dávid jó, a Valterről meg valami kövér, kockás inges szemüveges manus jut eszembe. Mondjuk nem tudom miért, egy Valtert se ismerek...
2010. márc. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
A Valter nemteccik, a Dávid viszont nagyon szép név :P :)
2010. márc. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Valterről a kerítés festés jut eszembe (nem tudom, miért), a Dávidról meg a csillag... Szerintem a Gábor igen szép név, a Balázsok pedig intelligensek és jóképűek, bár (csak) ők nagyon befolyásolhatók is.:) A Zoli ismerőseim is eszesek és helyesek, úgy, mint a Péterek. Ráadásul az összes Péterem remek anyagi helyzetben van. Ákos viszon nagyon tehetséges zenész.

:D

2010. márc. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Legyen a neve László! Az mindenhez illik
2010. márc. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Valter,hát nálunk a suliba van egy ilyen srác 7. elég népszerű,vagány gyerek :P mindenki ismeri :D amúgy meg semmi

Dávid az egyik volt nagy szerelmem :)

2010. aug. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!