Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Amerikában szeretnék házat,...

Amerikában szeretnék házat, nyaralót venni ahoz kell valamilyen papír? Mondjuk pl. tartózkodási engedély vagy tudom is én hogy mi

Figyelt kérdés
nem szeretnék kiköltözni csak nyaraláshoz mondjuk két hónapra szeretném minden nyáron használni
2015. aug. 4. 19:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Haz/nyaralovasarlashoz egyfajta papir kell: zoldhasu ;)


Nem tudom honnan jott ez az otlet, de hidd el, ha minden evben kifizeted a repjegyet/szallast/kajat/ stb SOKKAL jobban jarsz, mint ha hazat akarnal venni. Eszmeletlen aron vannak az ingatlanok es az egy dolog, hogy kifizeted a haz arat, de arra minden evben ingatlan adot kell fizetni, allamonkent ennek valtozik az osszege.

Karban kell tartani, ha te nem vagy itt, akkor fizetsz valakinek hogy vagja a fuvet rendszeresen, ha nem teszed a varos megbuntethet, ha sok a gaz.

Ha elhagyatott videken veszel kecot, ahol a varost nem erdekli a gaz, oda meg majd a hontalanok koltoznek be, a vadallatok befeszkelnek, stb.

Egy evben mindossze 2 honapra abszolut felesleges ingatlant birtokolni. Ha tenyleg annyi penzed van, hogy kepes vagy egy ilyen ingatlant kifizetni, akkor inkabb minden evben mas allamot latogass meg es szalj meg 5* hotelekben. Sokkal erdekesebb lesz, mint egy haz egy allamban, ahova el is kell jutni, vagyis valami jarmuvet is be kell szerezni, amit aztan hol tarolsz? Jah, a garazsban, oke, de akkor a repterre nem tudod magad kivinni. Vagy berelhetsz a repteren autot es a nyaralas vegen a repteren leadod, de tudod mennyi 2 honapra egy berauto?


Szerintem ez halott otlet, de kutakodhatsz meg egy kicsit arak utan es akkor meglatod.


Ennel mar az is eletszerubb, hogy time share nyaralasra befizetsz. Mindig mas emberek mas varosban levo nyaralojaban/hazaban szalsz meg. Meghittebb mint egy hotel de megsem a te tulajdonod a keco. Gugli segit talalni ilyeneket.

2015. aug. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!