Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az a Ki Mit Tube?

Mi az a Ki Mit Tube?

Figyelt kérdés

Hol lehet megnézni, mikor szokott lenni, kik szoktak szerepelni benne?

Semmit nem tudok róla, és semmit nem is találtam róla a neten.


(A kérdést nem tudtam hirtelen jobb kategóriába tenni.)


2015. aug. 5. 00:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy youtubeon rendezett ki mit tud. Videókkal lehet nevezni, azokat a zsűri egyik tagja bírálja ugyancsak egy videóban. Tavaj volt ilyen először és botrányok övezték a youtube közösségben, sok youtuber kiparodizálta, ellenérzését fejezte ki. Az szerepel benne aki akar. Zsűriben tavaly például volt Mondik Noémi, Puzsér Róbert, Péterfy Bori stb szerepeltek. Több kategóriában lehet indulni. Idén is lesz nem sokára, pontosan nem tudom mikor, de ha youtubeon keresed "ki mit tube 2015" címen biztos kiad olyan dolgokat amik érdekelnek.
2015. aug. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez egy "tehetségkutató", amit a túbon "rendeznek". Afféle megasztár jellegű, csak itt a legalpáribb "produkcióval" is lehet nevezni. (Pl seggel furulyázás, megy ilyenek.) De csak arról szól, hogy az a bizonyos piros vízcseppes mobilszolgáltató reklámozza magát az interneten.
2015. aug. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát hogy ki mekkora szennyviz főnyomócsővet tud feldugni a végbelébe.
2015. aug. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!