Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem hétvégi autónak, hanem...

Nem hétvégi autónak, hanem mindennapos használatra melyik autó gazdaságosabb, praktikusabb, megfelelőbb. stb a Hunday I30-as vagy a Ford CMax?

Figyelt kérdés
Autóvásárlás előtt állok, sokat segítene véleményetek. Természetesen használt autóban tudok gondolkodni.
2015. aug. 5. 07:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Én valahogy a távolkeletiekben nem bízom. Volt mazdám, igez öreg, de csak 100 ezer km-rel, mindenhol rozsdásodott.

Összehasonlítottuk a kolegáméval, neki sokkal rosszabb volt már 8 évesen, a sárvédők már át voltak rohadva. És akkor még precíz japán autókról beszélünk.


Most német autót hajtok, 15 év után eljött az idő, 270 ezer km-nél, most kezd hólyagosodni.


Van a családban 1-es focus, állítólag rohadnia kéne. 99ben újonnan vettük, első 3 évet volt garázsban, aztán kint végig, mégsem rohad. Én annakelleenére hogy nem vagyok fordos, a cmax mellett szavaznék.

2015. aug. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségedet!
2015. aug. 6. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!