Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Olcsó, kényelmes kanapéágy...

Olcsó, kényelmes kanapéágy mindennapos használatra?

Figyelt kérdés
1 szobánk van, így nem akarunk ágyat, hanem kanapét, hogy tudjuk hova ültetni a vendégeket. Olyan kéne ami viszonylag olcsó, és kényelmes is alvásra! Milyet ajánlotok? Melyik az a fajta, amit ne vegyek mert kényelmetlen? Hol csináltathatnék vagy vehetnék esetleg olcsón?

2015. ápr. 29. 19:14
 1/3 A kérdező kommentje:

Ez nem tűnik rossznak, csak iszonyat drága!

[link]


Ja és nekem elég fájós a hátam, mondjuk a jelenlegi ágyunk már annyira kényelmetlen, hogy a rugók kiállnak és be van süppedve.. lehet ezért is fáj ennyire.. :/

2015. ápr. 30. 15:57
 2/3 horbeni ***** válasza:
ikeában árulnak olcsó, fehér, favázas
2015. ápr. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

IKEA-s nem olcsó, mert a betervezett élettartam megdrágítja.


Lényeg ágy kapanapénál ne epedást vegyél. És simán próbáld ki a boltba, mind a két funkciót. Ha hát problémáid vannak keményet kell venned, ha kényelmes vagy vehetsz puhábbat máskülönben, ha túl puha fájni fog valaki háta.


Mennyi időre és mi az olcsó? Ha hosszú távra kell tényleg csináltatni érdemes. Ha nem áztok be véletlenül, vagy nem nyirkos a lakás alapban - ,de amerikai konyha esetén sem javasolt a fenyőbútor például - a pácolt fenyő is elég.


Olcsó eldobható bútort meg nem éppen az IKEA-ból gazdaságos venni. Simán szét kell nézni ezen választásnál, a betervezett 5 évet kibírják.

2015. máj. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!