Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni hogyha kiderül...

Géniusz393 kérdése:

Mit lehet tenni hogyha kiderül hogy a személyautó amit nemrég használtan vásároltam árvíz káros volt? Abbol következtettünk erre hogy a biztosítékok amiket kivettünk szinte teljesen el voltak oxidálódva

Figyelt kérdés

#autó #árvízkáros
2015. aug. 5. 22:03
 1/4 anonim válasza:
Már nem azért de az eloxidálódott biztosítékokból hogy sikerült ezt kikövetkeztetni? Mellesleg attól hogy egy autó árvízkáros volt még nem változik rajta semmi feltéve ha rendbe lett utána téve......
2015. aug. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 veterán vas ***** válasza:

Az nem tűnt föl, hogy a kilométerórában ebihalak úszkálnak, vagy hogy a tetőkárpitnak mocsárszaga van?

Viszont az eloxidálódott biztosítékokról azonnal rájöttél, hogy az autód, a legutóbbi áradáskor víz alá került?


Zseniális következtetés! ;)

2015. aug. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hogyha tisztába lennék vele nem kérdeznék... elvittem egy szerelőhöz a klímát javította és olyan helyen voltak azok a biztosítékok ahol nem érheti nedvesség amitől úgy kellett volna kinéznie ahogy... ez egy autó szerelő tippje hogy árvíz káros lehet! szal hogyha valaki kérdez azt nem nevetségessé kellene tenni és ilyen válaszokat írni hozzá mert én is látok hatalmas baromságokat a kérdések között és én is bunkózhatnék! de elvégre ez az oldal erre van kitalálva az ilyesmi féle fura kérdések miatt! és igazábol ebben az esetben a kontak hibák miatt kellene tartanom és azt kérdezem h van vagy volt e valakinek árvízkáros autója és mit csinált vele?
2015. aug. 6. 03:53
 4/4 veterán vas ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nyilván való, hogy ezer olyan dolog van amihez az ember nem ért. (igen, én is ilyenkor kérdezni szoktam) Ez azért nem zárja ki annak a lehetőségét, hogy közben reálisan gondolkodjak.

Vagyis: nem kell ahhoz autószerelőnek lenni, hogy végiggondold, ha az eldugott dobozkában lévő biztosítékok huzamosabb ideig víz alatt voltak, akkor az autó többi része sem lehetett porszáraz. A biztosíték- ami anyagát tekintve fém ill. műanyag- gyorsan és nyomtalanul szárad, nem úgy, mint a kárpitok, műszerfal, ülések stb. Vagyis arra próbáltam utalni, hogy ha a egy autó víz alá kerül, annak ezer meg egy helyen nyoma maradhat, de legkevésbé a biztosíték tábla környékén. Úgy hogy ne énrám morogj, hanem arra a mesteremberre aki egy eloxidálódott biztosíték láttán, ilyen katasztrófa elmélettel akart megetetni.

2015. aug. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!