Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebook-on hogy lehet beállít...

Facebook-on hogy lehet beállítani azt, hogy másoknak ne a névnapomat?

Figyelt kérdés
Azért, mert aki tudja a névnapom az úgyis felköszönt másrészt nem szeretem ha tele van a felköszöntéseimmel a facebook ha névnapom van. Valaki segítene?

2015. aug. 6. 16:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Facebook-on hogy lehet beállítani azt, hogy másoknak ne JELEZZE a névnapomat?* Elnézést a hibáért!
2015. aug. 6. 16:51
 2/7 anonim ***** válasza:

névnapodat?

hol lehet beállítani, hogy jelezze???

az én névnapomat még anyám sem tudja, pedíg nem ritka a nevem.

2015. aug. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nincs is olyan -.-
2015. aug. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Első! Hát tudod amikor másoknak jelzi, hogy neked ma névnapod van :))


Második! Épp azért kérdezem hogy ha van akkor hogyan tudja e valaki??!!

2015. aug. 8. 10:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak szólok, hogy a naptárak tele vannak nevekkel, szóval inkább onnan tudhatják az emberek, hogy névnapod van, mint a fb-ról,ugyanis az csak a születésnapokat jelzi.

Egyébként pedig állítsd be, hogy senki ne írhasson az üzenőfaladra és akkor megúszod a köszöntés áradatot.

2015. aug. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

kedves kérdező, első vagyok: engem még soha nem köszöntöttek fel névnapom alkalmából, se élőben se facebookon, pedig a 'Tamás' név elég gyakori :D

szóval biztos lehetsz benne, hogy a facebook nem szól senkinek!

2015. aug. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jóóó' van kösz kösz :D
2015. dec. 1. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!