Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak szerintem ronda a Femibio...

Csak szerintem ronda a Femibion reklámban levő kisbaba?

Figyelt kérdés

Általában nincs bajom a csecsemőkkel, de abban a reklámban valami nagyon ronda gyerek van, vagy ezt csak én gondolom így?


Tudom, bunkóság ezt mondani, de:

Az az undorító pikkelyszerű kiütés az arcán és a nyakán, az a puffadt fej... valahogy nekem nagyon visszataszító :S


Illetve amikor azt mondja a reklám, hogy 'mosoly' akkor épp olyan fejet vág, mintha akkor tojta volna tele a pelust...


2015. aug. 6. 19:15
 1/2 anonim válasza:

Melyik reklám az nagyon érdekel..:D

Komolyan:D

Amúgy sokan nem merik kimondani, de igen, sok kisbaba kimondottan csúnya..na kimondtam..láttam már nem is egyet van aki kinövi van aki úgy marad..Ez a szörnyű, mert ilyenkor mindig arra gondolok h szegény mivel érdemelte ki ezt..

2015. aug. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

azt hiszem már levették a műsorról,

de esküszöm, hogy undorító volt!


pikkelyes, dagadt, nyáladzott, valószínűleg az egyik fejes kölyke lehetett, műsképp nem tették volna be egy reklámba se!

2015. aug. 30. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!