Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan oldalt ahol mindent...

Van olyan oldalt ahol mindent leírnak a Vissza a Jövőbe ( Back To The Future ) című filmbe lévő autóról?

Figyelt kérdés

Nem arra vagyok kíváncsi hogy mennyivel tud menni meg hogy 88 mérföld per óra kell az időugráshoz, hanem alap adatokra.

Pl.: Ki építette? ; Hol van most? ; Meg egyéb ilyen kérdés ami nem a filmre vonatkozik.


2010. márc. 8. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
Az egy Doloring Gmc és alapból olyan nincs ami benne volt csak az alap városi autó am az a kedvenc filmem és goggle a barátod
2010. márc. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
beírod a google-ba hogy delorean. Kiad 1000 oldalt, klubbokról képekről, wikipedia stb.
2010. márc. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
olyan nincs hogy doloring. az delorean. egy nagyon fasza verda. mondjuk időt ugrani az nem tud :)
2010. márc. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Milyen érdekes, a találati lista első eleme... [link]


Amúgy nincs valakinek felesleges pár milliója? Közösen vehetnénk egy ilyen csodát :)

2010. márc. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Doloring? Jesszusom!!!


Ha konkrétan arra a kocsira vagy kíváncsi, amit a filmben használtak- három kocsiról van szó, ha jól tudom. Az egyik egy étteremben van kiállítva Hawaiin. Egy másik azt hiszem a Universal Studio-ban. A harmadikat nem tudom, de ezekre rá lehet keresni.


Ha a Delorean érdekel, az az autó egy legenda, külön klubja is van itt, Mo.-n is. Itt is sok mindent megtudhatsz, ha regisztrálsz: www.dmctalk.com.


Amúgy nem kerül olyan sokba, ha használtan veszed.

2011. jan. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!