Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan, aki több mint...

Van olyan, aki több mint 90%-ban ad hasznos válaszokat és már viszonylag régóta itt van? Az hogy csinálja?

Figyelt kérdés

Oké ha valaki új, akár 100% is lehet. De több idő után már biztos, hogy nem, mert mindig lesz, aki lepontoz. Én nem vagyok itt túl régóta, de mindig hasznos, normális válaszokat adok, helyesen értékelek és mégis csak 73%-ban adok hasznos választ és 85%-ban értékelek hasznosan.

Ti mennyire nézitek amúgy a százalékokat? Nektek mennyit jelent? És mit lehet tenni, hogy ne romoljon le annyira?


2015. aug. 9. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek az egész százalékos rendszernek semmi értelme. Sokszor a százaléknak semmi köze ahhoz, hogy hasznos válaszokat ad e az illető. Kb like-dislike nak használják a hüvelykujjat...
2015. aug. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az elejen meg azt hittem mervado lesz, de aztan ra kellett jonnom, hgoy sok az olyan idiota, aki kikerdezi valakinek a velemenyet valamirol, es aztan mindenkit lepontoz, aki nem vele ert egyet. aztan meg sok az olyan tokeletes valasz, amit senki nem ertekel...ugyhogy nem torodnek vele kulonosebben.
2015. aug. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Teljesen haszontalan az értékelősdi, hiszen nagyon sokan az alapján osztanak zöld vagy piros kezet, hogy a válaszoló egyetért-e velük vagy nem, nem pedig az alapján, ohgy hasznos-e a válasz.


Mellesleg vannak olyan témák, ahova kevés idióta jár, tehát ha valaki ott ad hasznos, lényegretörő válaszokat, akkor könnyen tartható a 90% fölötti eredmény.

2015. aug. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Van ilyen, például én, de csatlakozom az előttem szólókhoz, hogy ennek az egész százalékosdinak semmi értelme. Egyesek az alapján értékelnek, hogy nekik tetszik-e a válasz, megegyezik-e az ő véleményükkel, az pedig nem számít, mennyire hasznos. Mások el sem olvassák a kérdést és/vagy a választ, csak úgy nyomogatják a piros kezet. Ennek ellenére én azért próbálom fenttartani a jó eredményem. Ezt pedig úgy teszem, hogy az évek alatt már nagyjából kitapasztaltam, mely témakörökben vannak a "trollok". Ezekbe nem írom ki nyilvánosan a válaszaimat, inkább elküldöm privátban a kérdezőnek. Persze így is volt jó pár lepontozásom, de nem tör le túlzottan, nem érdekel.
2015. aug. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Akkor most mindenki nyomjon egy baráti piros pacsit az utolsónak! :D
2015. aug. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy 70% körül jár az értékelésed, leginkább annak a jele, hogy mersz olyan témákban is válaszolni, hol előreláthatólag nem lesz mindenkinek szimpatikus a válaszod, és ezért lepontoznak. Én is iygekszem mindig a legjobb tudásom szerint (nem tartanak buta embernek :D), korrektül válaszolni, és látod, hol tartok %-ok terén. (Voltam már 50 alatt is.) Szerintem nem kell félni akár provokatívabb témákban is megmondani a véleményedet, képviselni az álláspontodat, még ha ez negatív hatással is van a látszólagos (mert ez a százalékos játszadozás nem tükrözi a valóságot) megítélésedre. Ha valakinek szokatlanul magas a százaléka, arról három dolgot szoktam feltételezni leginkább:

1 Még újonc, még nem hempergett meg a mocsokban, amik színteréül szolgálnak itt egyes témaköröknek.

2 Nem meri elmondani a véleményét, vagy nincs neki. Többséggel látszólag egyetértő bólogató János, vagy nem szorosan a témába vágó alapigazságokat szajkózó egyén.

3 Nagyon megválogatja, milyen témákban (milyen mentalitású emberek között) hajlandó válaszolni.

2015. aug. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!