Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit hallgatnak a mai 14...

Mit hallgatnak a mai 14 évesek? (Kérlek adjátok meg az előadó nevét és a zene címét is. )

Figyelt kérdés

Eléggé messze állok a mostani zenéktől és szeretnék megpróbálni olyanokat hallgatni ami feldobja az embereket és nem depisek és szorongatóan érzik magukat....

(kérlek értelmes válaszokat adjatok)



2015. aug. 9. 18:06
 1/6 anonim válasza:

Wiz Khalifa -See you again

Kvabs- Walk.

2015. aug. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

az előadót nem tudom xd - Cheerleader

Essem-Neked írom

Punnany massif- Élvezd

Ellie Guldling- Love me like you do

5 secons of summer-minden számuk

Ak26-Fenn a kezed

TAylor Swift- Bad blood

Iggy Azela- Prittie girls

CAlvin Harris- Outside

Children of distance-Nélküled annyira más

Coldplay- Sky full of stars

Coldplay- Paradise

Ed Sheraan- Thinking Out Loud

Ellie Guldling- Burn

Most így spontán ezek jutottak az eszembe,meg én inkább rappet hallgatok (amik vidámabbak)

Egyik táborban a Cigányrap-re hülyéskedtünk,a végére már sírtunk a röhögéstől. Írhatsz privit,ha kell még zene. 14/l :) gondolom te is

2015. aug. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ ^^
2015. aug. 16. 19:27
 4/6 anonim válasza:

Én javarészt Hollywood Undead-et, Linkon Park-ot, Papa Roach-ot szoktam hallgatni, de van egy-két jobb pop szám is:)

14/L

2015. dec. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
75%
hát én RAUBITERT-ACTHUNG PANZER metallicát SABATON-primo vitorya AXXIS hmmm...IRON MAIDEN kárpátia-honvéd induló de ezeket én szoktam hallgatni
2015. dec. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Keress rá Youtube-on erre a csatornára: Monstercat. Ez tulajdonképpen a csatornára leszerződött elektronikus zene előadóknak a számait gyűjti össze és kb három havonta kiad egy 30 számból álló albumot, melyeket elad kb 10 euróért internetes zene portálokon (pl ITunes) melyből ezek az előadók kis pénzt szerezhetnek ezzel beindítva saját karrierjüket. Én ezt hallgatom, nekem nem tetszenek a rádióban lejátszott számok se a rap.
2016. jún. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!