Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy pénz intézetnél dolgozom....

W12ard kérdése:

Egy pénz intézetnél dolgozom. A fiókvezető akadályozhat-e abban hogy egy sokkal közelebbi és egy olyan nyitvatartási kirendeltségű fiókba helyeztessem át magam, ami sokkal kedvezőbb számomra és a gyermekeim számára?

Figyelt kérdés
A munkába járásom a két kiskorú gyermekem miatt akiket egyedül álló anyaként nevelek, sajnos néha akadályokba ütközik. Iskola stb.stb. Erre vonatkozóan már beszéltem a fiókvezetővel, és tudtára adtam hogy ezek miatt nekem sokkal kedvezőbb lenne xy helyen lévő kirendeltség. Lehetőségem lett volna mert kaptam ajánlatot,de a visszajelzések arról szóltak hogy nem engedi. Ennek ellenére folyamatosan megaláz a munkatársaim ésés az ügyfelek előtt..A napokban fegyelmivel jutalmazta a munkámat. Mindenben korlátoz ami a fejlődésemet segítené. A munkámat rendesen elvégzem hiba nélkül.Van e bármi jog amire hivatkozhatnék, esetleg lépéseket tehetek e ezzel kapcsolatban.

2015. aug. 9. 21:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!