Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Solutio antisudorica használha...

Solutio antisudorica használható tenyér izzadásra is?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit butaságot fogok írni de ha tenyerem bekenem vele mennyi idő alatt szívódik fel? Olvastam kicsit és nyálkahártyára nem kerülhet szóval pl. utána ha akarnék egy szedvicset enni mennyit kell várni hogy ne kerüljön a kajára.

Elnézést ha butaság csak ez így eszembe jutott :D



2015. aug. 10. 00:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Közvetlen lefekvés előtt kenem én be, fogmosás, wc, kaja után már. Előtte szappanos meleg víz + megszárítás és mehet rá. Kicsit hagyod száradni 5-10p és aludhatsz. Reggel meg kezet mosol egyből és annyi. Én így szoktam. Ha száraz krémezheted napközben.


Bár egyenlőre nem hat nekem nagyon tenyéren, de most mindennap kenem kíváncsi vagyok mi lesz.

2015. okt. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na hatásos lett?
2017. febr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!