Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hova rejtesem el az elektromos...

Hova rejtesem el az elektromos cigarettámat?

Figyelt kérdés

Másfél szobás házban élünk 3-an. Tudom, hogy necces tölteni töltőn is meg drága, de én szeretem.

Azt is tudom, hogy káros. Kérlek ne oltsatok le, tüdő. Miből készül, mit okoz stb.

Most nincs suli, a táskámba nem rakhatom, a gépházban nem kockáztatnék, hogy felrobbanjon/kiégjen, a hangfalat nem akarom Naponta szétszedegetni, íróasztalos fiókom nincs, a szekrényen alatt nincs hézag.

Tippek?

Értelmes választ kérek!

Köszönöm!



2015. aug. 10. 01:30
 1/3 anonim válasza:
100%
Fogj egy rohadt nagy dobozt, rakj bele egy picit kisebb dobozt ezt ismételd meg 50-60szor aztán abba rakd bele a cigit. Számold ki hogy mennyi ideig vagy távol, suliban stb annyi dobozra lesz szükséged, hogy anyunak apunak ne legyen ideje kibontani akkor se ha speedet adagolt túl.
2015. aug. 10. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezen jót nevettem, annyira nem is hülyeség.

De 1. Szerinted abszolút nem lenne feltűnő a ház közepén egy akkora doboz mint egy francia ágy?

2. Szerinted nem lenne eszük mindet megrazni? És amelyik csörög az a kakukktojás.

Szerintem beba szom a konvektor alá a pókhálók közé, a sulis időben meg megy a tatyóm rejtett zugaiba.

De ha vki tud jobbat írhatja!

2015. aug. 10. 02:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Ágyadba a matrac és a támla közé. Ragasztócsíkkal az asztallap aljára. Íróasztalban, a fiók mögé. Csillár? Legyél már egy kicsit kreatív!
2015. aug. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!