Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Emo akarok lenni! A kérdésem...

Emo akarok lenni! A kérdésem a következő: 1. milyen legyen a halyam, milyen ruhákat, nyakláncot és egyéb kieg êszítőt hordajak? 2. Mit "tegyek", hogy igazi emo legyek? Mindenki válaszát várom

Figyelt kérdés

2015. aug. 11. 00:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
An hero.
2015. aug. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

[link]


Google a barátod.

2015. aug. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat ;) de többet is várok :D (egyb. Fiú vagyok)
2015. aug. 11. 00:27
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Hány éves vagy? Ha gondolod, keress meg privátban, viszont előre leszögezném, hogy az emo egy zenei műfaj, aminek életérzése van, nem pedig valami "divathóbort", ami az öltözködésen múlik (persze számíthat, de nem csupán ebből áll). 16/emogirl
2015. aug. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ment az üzenet privátba
2015. aug. 11. 00:45
 6/11 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott , h hány éves vagy?

Aztán pedig, nem olyan nehéz az lenni. Én is pár éve gondoltam egy ilyet h az akarok lenni (mert nagyon bejöttek a scene/emo csajok).

Elsőnek is meghallgattam pár olyan zenét amiben meguk a bandatagok is emok, de legalább is egy darkosabb stílust képviselnek. (Első zeném a BvB - től volt a Fallen Angels)

Ez nekem nagyon tetszett, mégha 1.re picit más is volt.

Utána elkezdtem megnöveszteni a hajam, kinéztem egy nekem tetsző fazont és amíg nőtt, kerestem pár ruhát. Elősnek egy fekete csőnacit, majd egy torna cipőt(pl convers) vagy Victory-t/vans-ot/fila-t.

Valamint "testhez simuló" pólókat, az előtt L-st hordtam, azóta pedig M-st de van h S-st is.

Kiegészítők közül nekem 1. egy Full cap volt, egy Monsteres. A hosszú hajammal nagyon tetszettem magamnak és akkor kerestett meg egy aranyos scene lány, hogy ismer állítólag. ( Később kiderül csak nagyon bejöttem neki). Szóval a célomat elértem de még fejlődni akartam.

Hajamat megvágtam és tépettem. (Nekem a jobb szemembe lóg.. "szabályosan" a balba kéne hogy a világ jobb felét lássuk.. de a forgóm miatt így jobban áll sokkal)

Végül a kiegészítők:

Elég sokáig nem hordtam.. első ilyen volt, egy töltény - nyaklánc.

Majd egy egyszerű kis fekete, szegecses karkötő.

De volt olyan idő hogy csuklószorítót is hordtam. (ami szépen takar, nemmellesleg)

Maradandó kiegészítőkből jelenleg 2 van, egy fülltágító és egy ajak piercieng. De még tervezem, hogy csináltatok egyet a szemöldökömbe.


-Ha érdekel Privátba tudok ezzel kapcsolatban képeket küldeni, h milyen volt a hajam, a ruháim, vagy ha esetleg van kérdésed.


Remélem tudtam segíteni valamit :)

A emo, belső részéről nagyon sok oldal van. Olyan is ami leírja hogy milyen vagy, hogy melyik fajtája vagy az emonak.


19/emoboy

2015. aug. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

1. Vagyél hot topic-os cuccokat, vagy csak simán járj feketében.

2. Az emo arról szól, h érzelmesebb vagy az átlag embernél és emo zenét hallgatsz, és nem arról, h vagdosod magad. Amúgy mennyi idős vagy?

2015. aug. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
17/f és tisztába vagyok az emo jelentésével ;)
2015. aug. 11. 17:28
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segítséget :D
2015. aug. 11. 17:37
 10/11 anonim válasza:
az emo egy életérzés nem lehet csak ugy azzá válni, mert cukik az emo,scene csajok >.< ne csináld nem kell még több pózer :c 16/emogirl
2015. aug. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!