Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha 23 évesen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha 23 évesen nem akarok 17-19 éves lányokkal összejönni, mert nem érzem őket igazi nőknek?

Figyelt kérdés
Saját korosztályom viszont elhajt, mert egyidős vagyok velük, túl fiatalnak tartanak és nekik idősebb férfi kell. Úgy érzem nincs más választásom, mint 28 éves koromig várni és lefoglalni magam valamivel (konditerem, számítógépes játék, film, zenélés, valami művészeti tevékenység), ami eltereli a figyelmem a szerelemről, lányokról, nőkről és párkapcsolatokról.
2015. máj. 9. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is 23 vagyok, 20-22 éves csajokat nézek
2015. máj. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%

szimplán túlspilázod. barátkozz a 18-19 éves csajokkal. Még jól is fogod magad érezni velük. a korombeli lányok hülyék, és felszinesek. a más hátán akarnak felkapaszkodni, meggazdagodni. a 16-18 még őszintén szeret :D


24/f


--C--

2015. máj. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Képtelen lennék egy gimis csajjal járni.
2015. máj. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem feltétlen kell így tenned. 23 éves nő vagyok, bevallom én is inkább az idősebb férfiak után érdeklődök, de ennek egyszerű oka van: a korosztályom általában nem keres még komoly kapcsolatot. Viszont van jó pár kivétel is, ismerek komolyabb fiúkat is ebbe a korosztályban, akiknek vannak életcéljaik és normálisan gondolkodnak. Na, őket észreveszik a huszonéves lányok is. :) SZóval, csak kitartás.
2015. máj. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
Az idősebb nőneműek nagy része sem igazi nő.
2015. máj. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 21 vagyok, de ugyanígy érzem. :) Csak engem nem hajtanak el az idősebbek.
2015. máj. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A kérdésre a válasz: Igen, normális.

Az alatta lévő provokatív részre inkáb nem írok semmit.

2015. máj. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 Nem volt szándékom annak szánni. Melyik az a rész, amiről kifogásod van, esetleg máshogy kéne gondolnom?
2015. máj. 9. 18:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy normàlis
2019. ápr. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!