Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az mitol van hogy ha egy...

Az mitol van hogy ha egy kerdesre erkezik egy viszonylag normalis valasz, az azonnal le van pontozva. Ide csak az ertelmi fogyatekosok jarnak, akik itt elik ki magukat, es azt elvezik hogy a normalis valaszokat direkt lehuzzak mert nem ertik?

Figyelt kérdés

Eleinte meg probaltam meggyozni embereket, de hiaba gyozkodtem, csak tobb lehetoseget adtam hogy lehuzzanak. Aztan megfigyeltem hogy szinte minden normalis valasz ugyanerre a sorsra jut. Ugyanide kerulnek a humoros megjegyzesek. Bezzeg a legnagyobb baromsagok 100%-on.

Emberek, mi van veletek???


2015. aug. 11. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Az ég világon semmi jelentősége nincs.
2015. aug. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudni :/


Én a politikát 94%-osakezdtem...

Most nézdmeg...

Én azóta nem politizálok mert nem fogom a kérdezőtt minden esetben bálványozni,egyetérteni hogy csak felpontozon...


De nem csak rosszak vannak... Itt az Egyébkérdésekben (kivéve a humor ) teljesen normálisak az emberek...

A szórakozásban is...

Szerelem-szexben pedig sok az együtt érző,kanos,bunkó parasztokal...

A számítástechnikán is jó fejek vannak csak sok az okoskodó akki annyit ért a gépekhez mint egy 3 éves... Be kapcsolja megy nyomkodja a w-a-s-d...


A tudomány kategória is hasonló...


Más kategóriákat nem igen figyelek

2015. aug. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egy kicsit megnyugodtam, azt hittem velem van a hiba. Lassan ott tartok, hogy nem merek valaszolni senkinek, mert ugyis lehuznak. Ami lehet hogy nem szamit, de akkor is egy kritika. Es az ember tobbek kozott a kritikakbol tanul. Kiveve itt a gyk-n. :/

Koszonom a valaszokat, ment a zold kez. :)

(csakhogy az idiotak megpukkadjanak)

2015. aug. 11. 09:20
 4/5 szántóvető ***** válasza:
42%
lehet hogy benned van a hiba.amit te normálisnak gondolsz az a baromság.ezen elgondolkoztál már?a többségnek általában igaza van.
2015. aug. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"Ami lehet hogy nem szamit, de akkor is egy kritika. Es az ember tobbek kozott a kritikakbol tanul. Kiveve itt a gyk-n. :/ "


Az ember az építő jellegű kritikából tanul. Na azt itt nagyon ritkán kapsz. A legtöbb választ lákj-nem lájk alapon pontozzák. Tehát hiába igaz egy válasz, ha valakinek nem tetszik az igazság, az le fogja pontozni.

2015. aug. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!