Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Eljár a fogyaszóvédelem úgy...

Eljár a fogyaszóvédelem úgy is az ügyemben, ha nincs meg a kárt okozó termék és a vásárlását igazoló blokk?

Figyelt kérdés
Vettem egy gyantát, használtam, leszedte a bőrőm hiába megfelelően használtam (sosem fordult még elő ilyen), a blokkot vásárlás után kukába dobtam, a gyantát pedig másnap. De még mindig nem gyúgyult meg a lábam 8 napja történt. Tudnak e érdemben valamit tenni a fogyasztóvédelmisek ennek ellenére?

2015. aug. 11. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze. A rendőrség is nyomoz emberölés miatt, ha nincs se holttest, se eltűnt ember, se semmi tény, ami arra utalna, hogy bármi történt.
2015. aug. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kössz a semmit... :D
2015. aug. 12. 10:30
 3/4 anonim válasza:

Tisztelt Érdeklődő!


A kifogásolt termék és a blokk hiányában a kereskedő nem köteles foglalkozni az Ön minőségikifogásával.


Amennyiben az a tapasztalata, hogy a termék veszélyes, javasoljuk, hogy az alábbi linken található nyomtatvány segítségével jelezze a hatóságnak, hogy milyen terméket (konkrétan, cikkszámmal, megnevezéssel), hol és mikor vásárolt. (A boltban meg tudja nézni ismét a termék adatait): [link]


Üdvözlettel: NFH Fórum admin1

[link]

2015. aug. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! Még ha nem is tudok kártérítést követelni, legalább mások egészségét meg tudom óvni. Az enyém lehet maradandó lesz. :((
2015. aug. 14. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!