Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti próbáltátok már ezt?

Gergő19990712 kérdése:

Ti próbáltátok már ezt?

Figyelt kérdés
Arrol lenne szó,hogy én régbben kb olyan 9 éves koromba kb 175 centiröl ugrottam le és csukott szemmel.Hogy miért volt csukva a szemem?Mert elképzeltem hogy kb 50 méter magasan vagyok egy kilátóban és annak a tetejéröl ugrok le.Akár hiszitek akár nem nagyon para és tényleg alig mertem ugrani.Előtte meggyözödtem hogy semmi sincs az utamba a biztonságos ugráshoz és biztam benne hogy bokaficam nélkül földet érek.Persze semmi bajom sem lett.Egyik haverom mondta ezt nekem.De ö még 100 centiröl is alig mert ugtani :D Kivancsi vagyok próbálta-e már valaki és mit tapasztalt.A helyesirási hibákért előre is elnézést.

2015. aug. 11. 22:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!