Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon sok a savam és este ez...

Nagyon sok a savam és este ez miatt nem tudok aludni, mert ha lefekszem akkor a torkomba is érzem és marja. Már hánytam is ez miatt! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

mitől lehet sok a savam? lehet,hogy valami olyat ettem vagy ittam? a gyógyszereket nem szeretem ez miatt nem is veszek be savlekötőt! tudtok valami házi praktikákat mondani?


mit egyek és mit ne egyek?

mit igyak mit ne igyak?


2015. aug. 12. 06:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj szepen orvoshoz. A savtermeles tultengese sok minden miatt lehet, neked meg mar sulyos refluxod van. A 'nem szeretem a gyogyszereket' szoveg ostobasag, tartok tole hogy leginkabb a sajat tudatlansagod aldozata vagy. A savlekoto egyebkent sem gyogyszer, hanem sima CaCO3 es MgCO3, kb. kozonseges mesz, ami segit a savat megkotni es artalmatlanitani.
2015. aug. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!