Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kispesti Deák Ferenc gimisek!...

Kispesti Deák Ferenc gimisek! Van esélyem ilyen átlaggal bekerülni média szakra?

Figyelt kérdés

hetedikben 3,5 lett az átlagom. Tudom, tudom, hogy nagyon rossz, de ami fő, az nem lett olyan rossz.

Töri: 4

Magyar:4

idegen nyelv:3

Matek: 2

Ezeken csiszolok nyolcadikban, töri biztos 5-ös lesz, magyar is, idegen nyelv 4 v 5-ös matek pedig 3-as.

Szóval, nagyjából így van esélyem bekerülni? Ti milyen átlaggal kerültetek be?



#gimnázium #kispesti deák ferenc
2015. aug. 12. 09:13
 1/4 anonim válasza:
Én 4egészes átlaggal jöttem ide kb,de vannak sokkal rosszabb átlagú osztálytáraim is,írd meg kb 50pontra a felvételit,és a szóbelid is legyen jó,és akkor bekerülsz:) Nekem 52lett az írásbeli,a szóbeli pedig maximumot értem el,de a szóbeli valami nevetségesen könnyű itt,szóval azon nem kell paráznod:)
2015. aug. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, neked tényleg sokat segítettél, tényleg.

Amúgy mi volt a szóbelin?

2015. aug. 17. 19:11
 3/4 anonim válasza:

Én hetedikben 3,5 nyolcadikban 3,2 voltam, de felvettek engem is. Mondjuk nagyon jól sikerült a felvételim az az évi átlaghoz képest.

Szóbelin csak megnéznek gyakorlatilag. "Pofavizit"

2015. aug. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ú, hát köszönöm szépen nekem is ennyi az össz átlagom hetedikben a nyolcadik jobb lesz talán,:)

Csak annyit szeretnék még megkérdezni, és utána leállok a témáról, hogy neked mennyi lett az össz pontod a felvételinél?:)))

2015. aug. 22. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!