Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miről írjak blogot? Többi lent

Miről írjak blogot? Többi lent

Figyelt kérdés
Miről írhatnék blogot? Tudom hogy ez egy buta kérdés de nagyon szeretnék egy blogot indítani. Az a baj hogy rengeteg ötletem van, de szeretném tudni hogy másokat mi érdekelne.Mert engem szinte minden érdekel , és mindenről rengeteget tudnék leírni. Valakinek van ötlete? :D A blog már meg van csak a téma nincs és ezért még háttér meg név (csak kezdetleges) sincs beállítva , mert témához akarom kötni.Van már egy blogom de ott csak társszerkesztő vagyok, és arra gondoltam hogy akkor már saját kéne . Ötleteiteket örömmel fogadom :)

2015. aug. 12. 20:25
 1/4 A kérdező kommentje:
És azt elfelejtettem leírni hogy 13/L :D
2015. aug. 12. 20:26
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
vagy egy bűnöző vagy egy qrva bőrébe búj
2015. aug. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem személyes blogot írj. Ott sok mindenről írhatsz, ami érdekel téged, leírhatod, mit szeretsz és mit nem, miről mit gondolsz és akár még magadról is írhatsz, ha olyan kedved van.
2015. aug. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Neked kell eldönteni melyik az a téma amiben otthon mozogsz, és tudsz róla írni. Én személy szerint nagyon szeretem az ilyen úgymond mindenes blogokat, mert ide kirakhatsz bármit. Előre is sok sikert a blogodhoz:)
2015. szept. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!