Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan jöttek össze a szüleitek?

Hogyan jöttek össze a szüleitek?

Figyelt kérdés
2015. aug. 13. 00:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Anyám szerelmi csalódás miatt Budapestre ment a nővéréhez. Ugyanabban a házban lakott apám aki nem sokkal rá veszett össze a menyasszonyával mert elege lett apám féltékenységéből. Két dühös, elkeseredett fiatal egy házban ahol rendszeresen összefutottak. Anyám nővére (nagynéném) nyersen közölte anyámmal, hogy ideje tovább állnia, mert nem akar vele együtt lakni. Így apám felajánlotta neki, hogy lakjon az ő lakásában vele. A kényszer, a düh, a harag az elveszett szerelem miatt összehozta őket. Összeházasodtak amikor a nővéremet várták. Majd jöttem én, majd az öcsém.

A házasságuk sosem volt jó. Apám féltékeny volt, anyám a nagy szerelem elvesztése miatt alkoholista lett, amit apám sosem akart észrevenni.

2015. aug. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Egy másik pár esküvőjén, ők voltak a tanúk. :) azt hiszem még meg is vannak a fényképek. Szerintem nem tudták hogy ezekből,családi képek lesznek.


Akkor már a páromét is leírom.

Az ő szülei meg egymás alatt laktak és sűrűn összefutottak a lépcsőházban.

2015. aug. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de látom, hogy mennek szét... 22/f
2015. aug. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Apám katona volt és sokat járt egy nem nagy településen, mert ott kellett szolgálatot teljesítenie. (valamit dolgozott) Ezért ismerték egymást látásból (talán néhány szó, nem tudom). Volt egy diszkó, ahol apám kiszemelte anyámat, akit a barátnői biztattak, hogy szerintük szép pár lennének. (anyám folyton csak: "nem, nem") Apám odament felkérni anyámat táncolni, később beszélgettek. Ekkor megkedvelték egymást találkozgattak és egyik alkalommal összejöttek. Van egy nővérem és egy bátyám. Átlagos család vagyunk.
2015. aug. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy házibuliban találkoztak.
2015. aug. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!