Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Füllyukasztás Claire's ékszerü...

Minoo kérdése:

Füllyukasztás Claire's ékszerüzletben jó döntés?

Figyelt kérdés

Szeretnék még egy lyukat a fülcimpámba, a jobb oldalra, de nem vagyok valami informált ezzel kapcsolatban. A közelemben van egy Claire's ékszerüzlet, már láttam, hogy ott egy kislánynak csinálták, jó ötlet lenne odamenni?

Egy ilyen lyukasztás mennyire fájdalmas?

Mi a lyukasztás menete? Kiválasztok egy fülbevalót és azt belövik, vagy van egy alap, amit a letelt minimum 4 hónap után kicserélhetek?

Ja és egy konkrét cuccot is tudnátok javasolni, hogy mivel tisztítgassam (talán alkohol?) és milyen gyakran?

Minden, de tényleg minden infót és tapasztalatot megköszönnék! :)

15/l



2015. aug. 13. 19:58
 1/1 anonim válasza:
15%
Igen, Jo outlet. Nekem is Ott lyukasztottak, elosszor nagyon feltem hogy fajni fog, de enyeltalan nem fajt. Ugh van Gogh vannak fulbevalok amik kozul valaszthatsz es amelyiket szeretned Azt lovik (ertelemszeruen). Nem tudom mar mennyi I do utan lehet kicserelni, viszont Ott majd adnak valamit amivel tisztogatni lehet. De mindent elmondanak Ott.
2015. aug. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!