Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit válasszak: családi nyaralá...

Mit válasszak: családi nyaralás vagy tábor?

Figyelt kérdés

Elég érdekes kérdés, segítséget kérnék egy döntésbe. A lényeg, hogy a családi/baráti nyaralás egybe esik egy táborral, és nem tudom, hova menjek. A családos nyaralásba a kilátás/szép hely/kirándulások miatt mennék, a (cserkész) táborba meg főleg a társaság miatt. A családi nyaraláson sem "unatkoznék" társaság szempontjából, de annyira nem ismerem őket, velem egyidős se lesz, csak egy 9-10 éves fiú, s kicsit tartok tőle, hogy unnám. (igaz, hamar beilleszkedek egy társaságba, feltalálom magam, de volt más rá példa, hogy e miatt nem telt jól egy kirándulás, bármi)

A cserkész táborokat meg nagyon élvezem, ez nagyon vagány lesz, tudom, a társaságot is imádom, igaz nem nagyon fogunk kirándulni, de ott leszünk a semmi közepén, szép kilátással.

Ha valami még kérdéses/nem érthető, magyarázok. 15/L



2015. júl. 13. 21:03
 1/4 anonim válasza:
Hát ami alapján amit leírtál én a tábort választanám. Amúgy melyik cserkésztáborba mész? Mert én is jelentkeztem egybe. :)
2015. júl. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csapattábor lesz :D
2015. júl. 14. 11:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Nehogy táborba, hatalmas hiba lenne.

A tengeren nem a társaság a fontos hanem a táj a strand, látsz világot, kikapcsolódsz.

Egyértelmű :) ....

2015. júl. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Csak én nem találom, hogy írta volna, hogy a tengerre mennek, vagy tényleg nincs benne?

Kérdező, én a tábort választanám, de nem tudom, a szüleidnek hogy esne, ha a családi nyaralás helyett máshová szeretnél menni.

2016. júl. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!