Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ötleteket szeretnék kérni és...

Ötleteket szeretnék kérni és megoldást rá, hogy szerintetek miért nem nő meg a mellem ideális méretűre?

Figyelt kérdés

18 fele közelítek és még a legkisebb melltartókat sem tölti ki. Kétlem, hogy ez változna, elvégre már lassan felnőtt vagyok és nem vagyok későn érő típus, menstruálni is már 9-10 évesen kezdtem, ami ugye a hormonális változások kezdete. A családban is mindenkinek normális vagy nagy méretei vannak.

Nagyon rossz érzéssel tölt el ez, jön a tavasz a nyár, majd a szalagavató is, amire egész konkrétan így ruhát sem találok...így barátot sem akarok, pedig jól esne.

Valamint már olyan kisebbségi komplexusom van, hogy legszívesebben az utcára se mennék ki...



2015. febr. 15. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Elég szomorú, hogy manapság ez ilyen lelki problémát okoz.


De ha gondolod, én kézrátétellel tudok mellet nagyobbítani.

2015. febr. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

-műtét

-táplálkozás/sport Ha sokat sportolsz és a kajára is figyelsz a szervezet bontja a zsít,márpedig a mell voltaképp egy zsírraktár.

-hormonok Előfordulhat a hirtelen méretnövekedés ebben a korban.

2015. febr. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy még lekésve semmiről.
2015. febr. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
fogadd el olyannak, amilyen.
2015. febr. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!