Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Láncfürészt szeretnék venni,...

Láncfürészt szeretnék venni, csak nem tudom eldönteni hogy Stihlt vagy Dolmart? Melyik jobb?

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Stihlre esküszöm!
2010. márc. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Stihl vagy huskvarna. a kettőn kívül semmit ne vegyél

nekem sthil van, már 2002 óta semmi baja nem volt, pedig

minden évben ledurrantok vele 50 köbméter erdőt,

ennek az egyharmadát ezzel karikázom össze

2010. márc. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne vegyél láncfűrészt, védd a fákat!
2010. márc. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Csak is a STIHL!!!! nekem kb 10 éve van kifogástalanul működik pedig elég sokat ment már!!
2010. máj. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

ha melósoknak akarod akkor stihl többet eszik hangosabb többet pörög és kényelmetlen

ha magadnak akarod akkor husqvarna

vevőbarátabb kevesebbet eszik nem pörög és kényelmes

persze a teljesítmény oldalán áldozni kell....


de azzal is kibírsz vágni egy mamutfenyőt, csak idő kérdése...

2010. jún. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 bandee69 válasza:
tavaly ősszel vettem egy stihl 181-est. 69eft akciósan. eddig kb. 300 mázsa fát vágtam vele össze, nagyon jó kis gép, kicsit oda kell rá figyelni és jó kis masina. viszont egyszerűen nem fér az agyamba, hogyan lehet úgy gyártani egy ilyen gépet, hogy műanyag menetbe kell beletekerni a fém (1 db) csavart ami a láncvezető lapot tartja. egy haverom mondta meg helyesen: "hobbi kategória". nagyon óvatosan lehet csak meghúzni a láncot, egyszer már sikerült megszakítanom, vissza kellett ragasztani a menetet. ez az egy hátránya van ennek a gépnek. ha újra vennék inkább szánnék rá kicsit többet és ipari stihlt vennék (100-120 körül), még akkor is ha csak évi 100-150 mázsát vágok vele össze. ennek ellenére hiszek a sthilben, de a hobbi kategória nem évi 100 mázsára való, annak ellenére, hogy így hirdeti a cég.
2010. okt. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Husqvarna vagy Stihl. Amúgy meg:

Ne bántsd a fát mert ő is érez,

Csak Stihlell nyúlj a tövéhez. :)) :))

2011. okt. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 fecsi válasza:
A stihl Európában jobban el van terjedve, A Dolmar inkább a tengeren túl. Mindkettő nagyon jó gép. De én inkább a Stihlt ajánlom mert jobban lehet hozzá alkatrészt szerezni.
2012. jan. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyesek azt mondják, hogy a Dolmar mar jobb mint a Stihl, de nem tudom. én is Stihl-t vettem mert az van a legtöbb embernek a faluba, és mindenki dicséri. és persze én is látom hogy miota használják, és birják a strapát.
2014. máj. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A Dolmár éppoly jó mint a Stihl, csak nem volt akkora reklámja.
2014. aug. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!