Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen szabályok vonatkoznak...

Milyen szabályok vonatkoznak a taxisokra? Pl. Hajnali 4 órakkor taxival szeretnék kimenni a páyaudvarra. Ő azt válaszolja, ilyenkor még alszik.

Figyelt kérdés
2015. aug. 15. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

A taxis akkor dolgozik amikor akar...

általában!


Persze ez attól függ, hogy melyik cégnél, stb stb.


De ha azt mondja, még alszik, az azt jelenti, hogy épp ... szeretne aludni, akkor keríts egy másik taxit4

2015. aug. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

"Ő azt válaszolja, ilyenkor még alszik."


AKkor alszik.


AMúgy soha nem egy konkrét taxist hívsz, hanem a diszpécser központot.


Ha netán konkrét személyt, hát akkor visz bárhova is, amikor akar. Ugy nem gondolod komolyan, hogy miattad bárkinek is kötelező felkelni XD

2015. aug. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Felhívod a diszpécsert és azt mondja, alszik? Vagy hogy nincs elérhető, szabad kocsi mert minden sofőr alszik?
2015. aug. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Utolsó: ezen most nagyon röhögtem. Elképzeltem. :D


Kedves kérdező!

Ha egy bizonyos személyt hívsz fel, akkor igen, előfordulhat, h ő alszik. A te védelmedben. Ők is emberek. Szükségük van a pihenésre.


Ha egy taxitársaságot, akkor nem, olyan nincs, h nem küldenek kocsit.

2015. aug. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

" mert minden sofőr alszik?"


Én is röhögök :D

2015. aug. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!