Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bunkóság a horgászás?

Bunkóság a horgászás?

Figyelt kérdés
Sok nő szerint igen
2008. szept. 6. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Már miért lenne az? Szerintem az a sok nő nem is olyan sok.

Szerintem nem bunkóság a horgászás, elvégre sokkal jobb, mintha a játéktermekben ücsörögve pazarolnák a pénzt.

2008. szept. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

dehogy bunkóság! :) Max azért mondják, mert őket kihagyjátok belőle :)

mi például baráti párokkal, haverokkal szoktunk kimenni horgászni, sütögetünk, beszélgetünk, sütizünk, lemegy pár sör:)) (huszonévesek vagyunk amúgy, nem kisnyugdíjasok :))

2008. szept. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
11%
Én annak tartom! Ti,akik imádtok horgászni örülnétek annak ha egy óriási hal ugyanezt tenné veletek, hogy csalival próbálna rávenni arra,hogy a horgára akadj?
2008. szept. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ez némely családokban, kultúrákban teljesen normális dolog, hogy horgásznak és így szerzik meg a napi betevőt. Ezt nevezik táplálék láncnak, ez a természet rendje, így kell elfogadni. Ezen úgysem lehet változtatni. Mert akkor simán elítélhetnéd a halászó madarakat. Mégis hogy képzelik azt, hogy figyelik a halakat és aztán meg is eszik!? Hát ez borzasztó, hogy élnek és táplálkoznak. Nemde?
2008. szept. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne bunóság?

nem az

2008. szept. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
én nő vagyok, és szeretek horgászni. úgyhogy nem bunkóság :D
2008. szept. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Még ha valakinek nem is tetszik ez az időtöltés, vagy ellenzi, akkor is hülye szó rá a bunkóság. Mellesleg ezt a "horogra akasztós" dolgot elég sok nő beveti a pasiknál, nem kell ahoz nagy halakt képzelegni :D

Amúgy lány vok, felőlem horgásszanak, engem hidegen hagy :)

2008. szept. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Egyáltalán nem az, én is horgászok és van mikor haza se hozom a halat hanem visszadobom :D
2008. szept. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem bunkóság. Sőt!!! Inkább horgászni járjon el egy férfi, mint a szórakozóhelyeken italozzon és a játékgépbe dobálja a pénzt.
2008. szept. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha elektromos úton, generátorral, v. akkuval, elektródák segítségével, netán robbantással csinálod, (bár ez már halászat kategória), akkor nemhogy bunkóság, hanem embertelen állatkínzás, természetkárosítás, sőt bűncselekmény!!!

A "gereblyézés" bunkóság, és ha jól tudom büntetendő is!!!

A horgászat egyébként egy egészséges elfoglaltság, kint vagy a természetben, beszerzed az esti halászlébe valót, de mégjobb, ha visszadobod!

2008. szept. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!