Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent ez a szöveg? Angol

Mit jelent ez a szöveg? Angol

Figyelt kérdés
I feel about you makes my heart lone to be free..... Szavakat értem mind de értelmezni az egész mondatot nem tudom sajnos.

2015. aug. 16. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos jó ez a mondat? ...lehet csak én vagyok hülye.
2015. aug. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát gondoltam már erre én is mert nekem is havernak is fura volt és azért fordítottunk már szöveget, de egy nyakláncot vettem és volt rajta több apróság és egy kis medál ezzel a szöveggel.
2015. aug. 16. 16:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nemtom...ez a mondat felettébb érdekes, ha úgy akarom mondani, nyelvtanilag helytelen, annyira, hogy angolok se értik teljesen:D [link] Van aki itt azt mondja, hogy röviden annyit tesz, hogy szeretlek:D
2015. aug. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Angolok se értik :D Az már komoly, de kösz azért a segítséget. Annyira nem fontos csak érdekelt.
2015. aug. 16. 16:36
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyébként nem is lone hanem long a dal szöveg szerint, és ha jobban megnézem én is a medált lehet az G-is nem E.
2015. aug. 16. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!