Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szellem? Vagy mi volt az?...

Szellem? Vagy mi volt az? 😱

Figyelt kérdés

Tegnap este felkeltem..

Es ahogy kilelepek az ajton teszek 2 lepest jobbra fordulok.. Ott egy nagy tukor..

Eleve felek a tukroktol miota lattam a B.oody Mary-t ..

nos mikor kimentem akkor nem neztem bele..

de mikor jottem visszafele sajnos bele neztem amit nem kellet volna... Lattam magam mogott egy alakot... vagyis nem tudom mit... nagyon megijedtem .. meg se mertem fordulni.Most rettentoen felek.. ..

MIT JELENT A TUKROKTOL VALO FELELEM ?? (bocsi az ekezetert es a hibakert de telon vagyok!)



2015. aug. 16. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:

nem szellem, ez 1000000000% :)


Tükröktől való félelem:

Spectrophobia (spektrofóbia)

2015. aug. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Akkor mi volt az ?

A tukortol valo felelem normalis ??

2015. aug. 16. 18:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hirtelen megfordultál csak :) Azt a fejet, hogyan kell csinálni?
2015. aug. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

igen is és nem is...


Ha azt veszed, nem normális, mert a normális = norma = mindenki által elfogadott, közös értékrendszerű, stb.


De ha másik tekintetből nézzük teljesen normális, pl: Arachnofóbia, a világ 3. leggyakoribb fóbiája (a tömeg előtt való beszéd és a tériszon után) mégis teljesen normális. Az emberek félnek dolgoktól, ki mitől.


Ez normális,


Egyébként ezt valószínűleg majd kinövöd idővel :)

2015. aug. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pfhu egyszer én is láttam a toalett tükörbe valakit de össze is törtem a rákba
2015. aug. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

3.erre gondolsz? 😱

Ehez egy ilyen billentyuzet kell..

A neve Emoji Smart Keyboard..koszonom a valaszokat !

2015. aug. 17. 08:11
 7/8 anonim válasza:
😊😆😇😱😱😱😞😔🙏💩🐹🐶
2015. aug. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy szellem volt, de nem biztos. Sötétbe bármit másnak lehet látni. Én pl. kiskoromban a félhomályos szobámban (szüleim még ébren voltak és ezért volt félhomály) a ruhakupacra hittem hogy ül a fotelba valaki.

A tükröktöl én is félek este de nekem csak a barátnőm mondott egy tükrös storyt és esténként azóta rettegek a tükröktöl, de az előtt is féltem tőlünk egy picit, de amúgy én kiskorom óta a WC-től is rettegek ha este kell kimennem úgy 11óra után amikor már sötét van a lakásba. És mivel én nem mindig tudok elaludni filmeket szoktam nézni és ha a filmezés után kell mennem időnként még egy fél óràt simán képes vagyok vele várni.

A WC-től csak egy kiskori gyerekes gondolat miatt félek ami az volt hogy a WC elakar rabolni és még mindig nem nőttem ki de már azért kicsit jobb lett de még mindig amilyen gyorsan csak tudok megyek ki.

Szóval hogy félsz a tükröktöl nem ciki egyátalán, az én WC félelmem éjszaka az már az pedig már 14 leszek nemsokára és kb 5 éves koromba találtam ki ezt a baromságok.

És ha én látnék egy ilyen alakot látnék a tükörbe azonnal mennék az ágyamba és megpróbálni nem arra gondolni és inkább elaludni.

Egyszer én már az ágyamban próbáltam elaludni és hallottam egy nagyon ijesztő hangot és mozdulatlanul feküdni utána de nehezen sikerült elaludni, kellett hozzá vagy egy óra mire sikerült utána elaludni és megnyugodnom.

2015. szept. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!