Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik számít jobban a hetedik...

Melyik számít jobban a hetedik második féléve vagy a nyolcadik elsője?

Figyelt kérdés
Mivel a hetedik második félév nem sikerült valami fényesen ezért valahogy a nyolcadikon szeretnék javítani lehetséges...?

2015. aug. 17. 17:49
 1/5 válaszadó0116 válasza:
Mindegyik számít átlagot néznek.
2015. aug. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ezek alapján inkább az a kérdés, hogy esetedben hogy sikerültek azok a tantárgyak, amiket figyelembe vesznek. Félned viszont nem hinném, hogy kell, mert egy jó írásbelivel bárhová bekerülhetsz.

2015. aug. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Persze mindkettő ugyanannyira számít, de talán a nyolcadik második féléve dönti el a dolgot. Meg ha akkor jobb jegyeid vannak, akkor nagyobb az esélyed a bekerülésre.
2015. aug. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ja és még annyi hogy én hetedik végén 3, 8 voltam, a fő tárgyakból is 3-4-es, de nyolcadik második félévében már 4, 8. bekerültem ahová szerettem volna.

Simán tudsz rajta javítani, legalábbis ha eddig nem tanultál olyan sokat. Meg az is fontos, hogy a tanárok tudják hogy jobb akarsz lenni, hidd el ez megkönnyíti a dolgot. :)

2015. aug. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ebben az évben rettenetesen kell majd tanulnom *-*

Köszönöm a válaszokat ^^

2015. aug. 19. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!