Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Úszás felmentés?

Úszás felmentés?

Figyelt kérdés
Nemrég meg, hogy az új suliba ahova fogok járni,lesz úszás is a tesi órák mellett. Viszont én nem akarok úszni, nem azért mert lusta vagyok, mert kiskoromban is úsztam meg az előző suliban is (ott is utáltam) és tudok is úszni, a víztől se félek csak nem szeretem ha oktatnak, utálom az úszósapkát, kicsit szégyenlős vagyok (öltözésnél), számomra a hajszárítás is macerás és totál kiszáritja a klóros víz a bőröm és ekcémás is vagyok. Szerintetek az orvos ír felmentést vagy a bőrgyógyász? Nagyon nem akarok úszni, de hogy oldjam meg? Meg minek ha van heti 4-5 tesi és amellett edzek is?? Nyáron pedig elég sokat voltam strandon is.
2015. aug. 17. 21:11
 1/2 A kérdező kommentje:
* nemrég tudtam meg
2015. aug. 17. 21:12
 2/2 anonim válasza:
Milyen iskola ez, ha szabad tudni?:D Egyébként, ha nyáron is, és az előző iskoládban is kibírtad most is átvészeled majd!:) De mindenképp próbálkozz szerintem bőrgyógyásznál.:) Remélem sikerül majd megoldanod.:)
2015. aug. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!