Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Alap nyelvtudással Németország...

Alap nyelvtudással Németországban munkát?

Figyelt kérdés
CNC forgácsoló a szakmám...
2015. aug. 19. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi az az alap nyelvtudás.
2015. aug. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát konyhán dolgoztam németekkel, és én megértettem sok mindent amit mondtak, csak válaszolni nem tudok normálisan, de azért ők is megértették :D bármilyen munkát elvállalok!!!!
2015. aug. 21. 12:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy konyhai munka és a CNC között sok különbség van. Forgácsolóként nem sokra mész a löffellel topfal és kartoffelnel. Mint ahogy a konyhában, az esztergagéppel.

Hülyeség, hogy bármilyen munkát elvállalsz. :d

Egy kis szakmai nyelv nem árt, ha szakmában szeretnél dolgozni.

2015. aug. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem ugyan az a nyelvtudás kell a szakmámhoz, de azért annál sokkal több a szókincsem, mint löffel stb... de a CNC szakmához azért kevés sajnos. Miért baj az, ha bármilyen munkát elvállalok? Persze bizonyos határokon belül gondoltam.Otthon egy nagyobb beosztású főnök sem keres annyit, mint itt Németben egy mosogató :D akkor miért ne vállaljam el?
2015. aug. 22. 16:27
 5/6 anonim ***** válasza:

"Persze bizonyos határokon belül gondoltam"

Ugye,hogy mégse bármi.

Elmennél napszámba kapálni? Pedig az még Magyarországon is jól fizet.

Vagy hajléktalan újságot árulni? Az is munka, nem koldulás.

Esetleg építő ipari segédmunkásnak?

2015. aug. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen segédmunkásnak is elmennék! többet keresnék, mint itthon a szakmámban!!
2015. szept. 10. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!