Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » 17évesen 0német nyelvtudással,...

17évesen 0német nyelvtudással, hogy tudnék iskolába járni Németországban?

Figyelt kérdés

4éves általános iskolába jártam, 8éves gimnáziumba, most vagyok 11.-es tehát 4éves gimihez képest 3.-os vagyok.

Hogy tudnék így kint iskolába járni, leérettségizni?



2014. máj. 9. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Beszélsz más nyelven?
2014. máj. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Angol, spanyol de nagyon alap szint.
2014. máj. 10. 08:36
 3/12 Sidel ***** válasza:
És miért akarsz Németországban tanulni, ha nem is tudod a nyelvet? És angolul is csak alapszinten tudsz?
2014. máj. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Ez így esélytelen. Valószínűleg pár évig olyan nyelv felzárkóztató órákra kellene járnod, ahol a hasonlóan nyelvet nem beszélő törökök, kínaiak, arabok és egyéb betelepültek tanulnak. A többi meg csak ezután..
2014. máj. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én nem akarok kimenni, szûleim kényszeritenek ki. Az mindegy nekik, hogy az érettségim sem lesz meg.
2014. máj. 10. 10:49
 6/12 anonim válasza:
"Én nem akarok kimenni, szüleim kényszerítenek ki. Az mindegy nekik, hogy az érettségim sem lesz meg." > Ha ennyire idióták, szerintem mondd el egy tanárnak, hogy mi a helyzet, hátha tud segíteni. De egyébként miért kényszerítenek ki, miért jó ez nekik? Vagy az egész család költözik?
2014. máj. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Az egész család megy egy kinti rokonunk segítségével.

Elméletileg én maradhatok majd de nem tudom nem-e döntenek úgy, hogy mégse mert párszor már megállapodtam velük, de felrugták ezeket vagy kiderült vmi és annyi volt a kompromisszumnak.

Beszéltem tanárokkal és az egyetlen "megoldás" ha gyámság alá vesznek szeptembertõl meg kolesz.

2014. máj. 31. 09:37
 8/12 anonim ***** válasza:
Végül hogy alakultak a dolgok?
2018. ápr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Megúsztam :D megvan az érettségi, 1 diploma és csinálom a 2-at. Plusz: még mindig nem beszélek németül xd
2020. febr. 3. 21:04
 10/12 anonim ***** válasza:
Szép, gratulálok! :)
2020. febr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!