Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy átlagosnál...

Mit gondoltok egy átlagosnál csúnyácskább lány jelentkezhetne modelkedni?

Figyelt kérdés
Sok átlagos külsejü barátnőm jelentkezett már az egyik szépségversenyre (az egyik tavaly második lett, azt mondta nagyon élvezte végig) és én is azon gondolkodom, hogy benevezem magam. Azt mondják, hogy pont az átlagos megjelenésü lányokat, vagy inkább természetes szépséget keresik,ebben mások a szokásosnál és ezt barátnőm is mondta, bátorít rá. Erről a versenyről van szó [link]

2015. aug. 19. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia, vigyázz, mert az 'átlagos, természetes' nem azt jelenti NEKIK mint nekünk!


Tudod a 'túlsúlyos modellek' kampányokat is mindíg átlag és annál soványabb lányokkal reklámozzák (ami szerintem nagyon rossz)


Mindenesetre próbáld ki magad, ha élvezed maradsz, ha nem élvezed akkor bármikor leléphetsz, a lényeg, hogy TE jól érezd magad :)


Sok sikert kívánok!

2015. aug. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az én ismerősöm még a legelső ilyen versenyen volt, Ő is azt mondta, hogy remek a hangulat, segítőkészek és tényleg nem a mű dolgokat nézik és ha jól tudom az első 10 ember értékes nyereményeket kap.
2015. aug. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a bátorítást :) kedvesek vagytok
2015. aug. 19. 12:25
 4/5 anonim válasza:
Én is szívesen részt vennék ezen a versenyen de egymagam nem igazán szeretnék menni... Hol tartják?
2015. aug. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
tavaly a Syma Csarnokban volt :)
2015. aug. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!