Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Anyukámnak (saját készítésű)...

Szabó vivien gitta kérdése:

Anyukámnak (saját készítésű) ajándék ötleteket tudnátok adni?

Figyelt kérdés
Anyukámnak nemsokára lesz a születésnapja és nem tudom, hogy milyen (saját készítésű) ajándékot adjak neki. Ha valaki segítene azt nagyon megköszönném!Amit abszolút házilag készítünk, nagyon olcsó, és amit két kisgyerek (én vagyok 12 éves és a 6 kisöcsém éves) megtud csinálni.

2015. aug. 19. 13:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Rajzoljatok virágot, ha jó a kézügyességed, hajtogass valami egyszerűt. Esetleg nagymamával, apuval süssetek neki sütit/tortát. Vegyetek néhány lufit, lottozókban nem drága, fújjátok fel, és az egyikre írd rá, hogy "Boldog" a másikra azt, hogy "Születésnapot" a harmadikra, hogy "anyukám!" Meg hogy "Szeretünk". :D Fűzzetek neki karkötőt gyöngyökből, ha van otthon. Fogjatok egy bögrét, olyan anyagút, amin megmarad a filctoll, és dekoráljátok ki, rajzoljatok rá, írjatok rá valami szépet. És tanuljatok mellé születésnapi verset, és mondjátok fel neki.
2015. aug. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!