Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Simson s51-est hogyan lehet...

Tamás2000112 kérdése:

Simson s51-est hogyan lehet gyorsabbá teni?

Figyelt kérdés
nincs felfuratva 49cmm nincs elkopva semmi kiváló állapotban van az egész motor de lehet vele valamit csinálni hogy jobban mennyen? megvagyok vele bőven elégedve de most is megy 90-et a karbiba nagyobb fuvoka van de lehet hozzá kapni 70cmm henger de az egyik szerelős ismerősöm azt mondta hogy hiba rakok fel nagyobb hengert nem fog gyorsabban menni csak erősebb lesz nézegettem a motoros boltba 4-sebességesből 5 sebességest csinálni de 40000Ft én valami olynra gondoltam ami nem kerül sökba max 10000ft-szánok rá a kipufogó is uj elég jol megy 100 méteres szakaszba lehagyja az aprillát! de tovább nem

#simson-s51
2015. aug. 19. 18:37
 1/3 anonim válasza:

Ha 70-s hengert veszel furatni kell főtengely csapágyak stb..

gyujtás ami még lehet 10 ezerér jó babetta gyujtást lehet kapni pörgösebb lesz a motor több fordulatot bír.

Áttétel,de az húzós.

Ha a tied hosszú 3.sebességes elég a 4.sebesség de az hosszúba.

én ezt csinálnám

60/4 es henger

Babetta gyujtás

Banán rezo kipu

19 amal karburátor,dellortoval van néha gond légszűrőcsere stb..

Üdv.

2015. aug. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
1 kommentelő vagyok megint 70 es hengert veszek akkor a blokkfelet kell marni elirtam bocsi!
2015. aug. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha van benne erő (esetleg egy nagyobb henger-főbengely páros által), akkor elég csak az első lánckereket nagyobbra cserélni. Az 1-2 ezer Ft max. De hova sietsz annyira azzal a Simsonnal? A futóművét, és a rávaló gumikat nem ilyen sebességre tervezték.
2015. aug. 23. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!